Witamy Państwa na stronie Centrum Stomatologii Mat-Dent w TarnowieClear Aligner

Witamy Państwa na stronie Centrum Stomatologii Mat-Dent w Tarnowie

Centrum Stomatologii Mat-Dent prowadzone jest przez Lekarza Dentystę - Mateusza Ryżanowskiego.

Clear Aligner

Nowoczesny uśmiech w zasięgu ręki!

Learn More

O nas

Przychodnia Stomatologiczna MAT-DENT w Tarnowie powstała z chęci i pasji leczenia stomatologicznego. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, gwarantując profesjonalną opiekę stomatologiczną wszystkim Naszym pacjentom. Staramy się, aby cały proces leczenia od momentu planowania do zakończenia leczenia przebiegał w komfortowej, bezstresowej atmosferze. Naszym celem jest Państwa zadowolenie z efektów naszej pracy.

Stosujemy metody leczenia zgodnie z najnowocześniejszymi osiągnięciami stomatologii, jednocześnie zapewniając indywidualne podejście do kazdego pacjenta i przyjazną atmosferę w naszym gabinecie.

Bliski kontakt i szybka współpraca z naszą pracownią protetyczną umożliwia nam sprawne wykonywanie wszelkich prac protetycznych i pełne zadowolenie pacjentów. Troszcząc się o Państwa czas, komfort a przede wszystkim zdrowie na miejscu wykonujemy zdjęcia Rtg w technologii cyfrowej.

 

Gabinety mieszczą się w parterowym budynku i na jednym poziomie, co ułatwia korzystanie z naszych usług osobom starszym i niepełnosprawnym.
Do dyspozycji pacjentów jest parking przed wejściem do poradni.
Wszystkie pomieszczenia, urządzenia i procedury spełniają, a nawet przewyższają wymogi przepisów polskich i Unii Europejskiej.